Kniha návštěv

Datum 04.02.2011
Vložil lenka
Titulek Darinka

Dobrý den, Darinka mě uchvátila už v inzerátu. Já sama chovám britky. Mám modrého kocourka a tečkovanou stříbrnou kočičku a chtěla jsem ještě mramorku, ale když vidím Darinku. Začínám uvažovat o ní ... asi to však nepůjde právě čekáme koťátka a Babu je dost nervozní maminka. Darinka je úchvatná :-)

Datum 16.02.2011
Vložil Mili
Titulek Re: Darinka

Darinka je už prodaná. Ale v současné době očekáváme koťátka ze stejného spojení. Koťata z tohoto spojení jsou neuvěřitelně úžasná v povaze.

Datum 01.07.2010
Vložil Nedbalka
Titulek pozdravy ze Španělska

Ahoj Miluško, srdečně zdravíme a gratulujeme k novým přírustkům! Micinky jsou nádherné, tak aby se jim dařilo a dobře prospívali!přejeme hodně úspěchů v dalším chovu a těším se, že z nás opět budou v budoucnu sousedky:)) nedbalinka

Datum 08.03.2010
Vložil Jana
Titulek Koťátka

Dobrý den,
měli bychom s přítelem zájem o černé, modré nebo kouřové koťátko, ale hlavně takové kterému padneme do oka a ono nám. Bdlíme kousek od Českého Brodu a už se moc těším na první fotečky koťátek, podle popisu a po rodičích budou určitě kouzelná. Ráda bych se zeptala, zda bychom se případně mohli až mírně povyrostou na koťátka zajet podívat.
Pěkný den :)

Datum 09.03.2010
Vložil Silent Wind
Titulek Re: Koťátka

Už jsem udělala první fotečky, tak jak bude chvilka času, hned je dám na web. Zatím jsou to jen takové myšičky, ale samozřejmě jakmile povyrostou, můžete se přijet podívat. Za pár dní (cca v pátek) začnou teprve koukat. Budu se snažit dávat pravidelně fotky a ideálně kolem 6. týdne se můžeme domluvit na návštěvě.

Datum 09.03.2010
Vložil Jana
Titulek Re: Re: Koťátka

Koťátka jsou opravdu kouzelná. Stránky a fotečky budeme sledovat.
Děkuji moc za info. Pěkný den :)

Datum 05.03.2010
Vložil Vančová Soňa-CELTIC CALVARO
Titulek pozdrav

Dobrý v večer,náhodou som natrafila na Váš web a som milo prekvapená,máme veľa SPOLOčNéHO,OKREM MAčIEK AJ KONE JA SAMA SOM jazdkyňa NA KONI A MôJ MANžEL PRACUJE V NáRODNOM žrebčíne,AKO TRéNER DREZURNYCH KONí v Topoľčiankach,ak budete mať chuť a čas ,tak napíšte,inak mačičky máte nádherné,prajem veľa chovateľských a výstavných úspechov!CELTIC CALVARO.www.celticcalvaro.szm.sk

Datum 01.11.2009
Vložil nedbalka
Titulek ex-sousedka

Nazdáááár! Už prvně když jsi poslala odkaz na web jsem se dívala a moc se mi líbíl, a teď jsem se dívala na ten nový přírůstek, tak "šmíruju" co je nového! Kočička je roztomilá, a viděla jsem tu bílou mícu, ta je taky krásná. Tyhle miciny jsou všechny hezké. Tak ať se Ti v chovu daří a přináší Ti to jen samou radost, a co ten novej kůň? Ty jsi maniak, fakt..... já bych se měla za dva týdny dozvědět, zda budu mít taky potomstvo od obou holek, tak uvidíme, třeba se taky dočkám. tak se měj hezky a opatruj se! m.

Datum 06.09.2009
Vložil www.ormaharal.websnadno.cz
Titulek logo

jak vidím také Vás zaujal notes svým obrázkem...chovali jsme už leccos, dnes máme již jen kočky, kozu a psíky /2/ slepice které 100% vodí a sedí doporučuji brahmanky- chovala jsem je x let, jsou impozantní.

Datum 26.08.2009
Vložil Linda
Titulek www.ladypacka.websnadno.cz

Dobrý den
Máte moc krásného kocourka a hezké stránky.Vidím,že jste fandové do zvířátek jako my.Přeji Vám mnoho úspěchů a krásných dní s chlupatými miláčky.

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode